; قرص وگادول ؛ بهترین زمان مصرف قرص وگادول قرمز و تقلبی و تفاوت قرص زرد و قرمز - فال و خواب
قرص امگا ۳ ؛ میزان مصرف و زمان مصرف قرص امگا ۳ برای پوست و چاقی صورت

قرص امگا ۳ ؛ میزان مصرف و زمان مصرف قرص امگا ۳ برای پوست و چاقی صورت

قرص امگا ۳ قرص امگا ۳ ؛ میزان مصرف و زمان مصرف قرص امگا ۳ برای پوست و چاقی صورت همگی در سایت فال و …

کپسول جینسینگ ؛ عوارض کپسول جینسینگ کره ای کمپلکس ایرانی برای چاقی

کپسول جینسینگ ؛ عوارض کپسول جینسینگ کره ای کمپلکس ایرانی برای چاقی

کپسول جینسینگ کپسول جینسینگ ؛ عوارض کپسول جینسینگ کره ای کمپلکس ایرانی برای چاقی همگی در سایت فال و خواب . امیدواریم این مطلب مورد توجه …

ایدز (hiv ) و تخریب سیستم ایمنی بدن + نشناختن ایدز از خودش خطرناک تر است

ایدز (hiv ) و تخریب سیستم ایمنی بدن + نشناختن ایدز از خودش خطرناک تر است

ایدز (hiv ) و تخریب سیستم ایمنی بدن ایدز (hiv ) و تخریب سیستم ایمنی بدن + نشناختن ایدز از خودش خطرناک تر است در سایت …

قرص وگادول

قرص وگادول ؛ بهترین زمان مصرف قرص وگادول قرمز و تقلبی و تفاوت قرص زرد و قرمز

قرص وگادول ؛ بهترین زمان مصرف قرص وگادول قرمز و تقلبی و تفاوت قرص زرد و قرمز همگی در سایت فال و خواب . امیدواریم این مطلب مورد توجه شما سروران گرامی قرار گیرد.

توضیحاتی در مورد قرص وگادول

قرص تاخیری وگادول به عنوان یک داروی تاخیری در درمان انزال زودرس شناخته شده است.♥ قرص وگادول شامل ماده مخدر ترامادول است که بسیار خطرناک است.

قرص وگادول و زمان ارگاسم

به صورت طبیعی زمان ارگاسم در زنان بین ۱۰ الی ۲۰ دقیقه طول میکشد ، در صورتی که تحقیقات نشان می‌دهد ۷۵ درصد مردان در کمتر از دو دقیقه از آغاز سکس به ارگاسم می‌رسند. (منبع: ویکی پدیا) برای رساندن زمان انزال مردان به زنان و طولانی تر کردن زمان رابطه روش هایی وجود دارد که یکی از بهترین روش ها استفاده از قرص های تاخیری است. یکی از بهترین قرص های تاخیری برای مردان قرص وگادول است که این قرص را میتوانید به صورت اینترنتی خریداری نمایید و به صورت پستی درب منزل خود تحویل بگیرید.

تاثیر قرص وگادول در بدن

“محصولات بسیاری وجود دارند که می‌توانند مشکل زود انزالی را حل کنند ولی هیچ کدوم از این محصولات توانایی این محصول جدید را ندارند. وگادول نام محصولی نیمه گیاهی و ترکیبی توسط دو قرص معروف است که می‌تواند توسط مردان به صورت یک قرص واحد مصرف شده و زود انزالی آنان را در هنگام رابطه تا ۵۰ دقیقه بدون وقفه به عقب بیاندازد. این محصول نسبت به تمامی محصولات دیر انزالی دیگر برتر بوده و قوی‌تر می‌باشد. وگادول توانایی این را دارد که به راحتی تا ۵۰ دقیقه برای مردان در رابطه خود با همسرشان تاخیر در انزال ایجاد کند.”

قرص وگادول چیست

وگادول Vega-Dol نام تجارتی مخدر ترامادول در کشور هندوستان می‌باشد که با اسامی دیگر مانند Veldrol و وکتادول VICTADOL و مشابه آن بر روی اینترنت به فروش می‌رسد. درواقع قرص ترکیبی وگادول همان ترامادول است که در داروخانه‌ها هم موجود است. این قرص از ترکیب ترامادول با سیلدنافیل که ماده‌ای بسیار خطرناک است تهیه می‌شود. قرص ترکیبی وگادول (سیلدنافیل و ترامادول) حاوی ۱۰۰ میلی‌گرم سیلدنافیل و ۵۰ میلی‌گرم ترامادول است. فروشندگان این محصول در مورد طریق مصرف وگادول ادعای مصرف یک نصف قرص برای ۵۰ دقیقه دیر انزالی می‌کنند اما باید بدانید که اصولا دارویی به نام وگادول به صورت رسمی وجود ندارد و توسط هیچ ارگانی تایید شده نیست. داروی وگادول یک مارک تجاری است که یک شرکت تحت نام وگادول تولید می‌کند.

قرص وگادول غیرمجاز

با یک جستجوی ساده در اینترنت به زبان انگلیسی در مورد قرص تاخیری وگادول (vegadol) متوجه می‌شوید که این محصول در هیچ جای دنیا شناخته شده نیست و تنها در ایران کاربرد دارد و جستجوی شما نتیجه‌ای در بر نخواهد داشت. برخی سایت‌های اینترنتی ادعای فروش و خرید وگادول اصل و آمریکایی را می‌کنند درحالی که ساخت این قرص غیر قانونی است و فقط در هند برای صادرات به بازار پر سود ایران تهیه می‌شود. قیمت وگادول برای کسب سود بیشتر معمولا پایین در نظر گرفته می‌شود تا خریدار به تهیه آن تمایل پیدا کند حال آنکه برخی با تهیه محصولات جنسی ارزان قیمت سلامت خود را به خطر می‌اندازند. وگادول در هیچ داروخانه‌ای به فروش نمی‌رسد و تنها مواردی که موجود است قرص وگادول هندی است که معمولا به صورت اینترنتی و یا غیر مجاز به فروش می‌رسد.

عوارض جدی قرص وگادول

هرچند قرص تاخیری وگادول تا حدودی باعث به تاخیر انداختن و درمان زود انزالی می‌شود اما در دراز مدت عوارض جبران‌ناپذیری بر سلامت بدن خواهد گذاشت. سکته قلبی ناگهانی ، سکته مغزی ، از دست رفتن بینایی و شنوایی ، افزایش فشار چشم و سوء هاضمه از عوارض رایج این قرص است.

عدم مصرف قرص وگادول

این دارو آخرین انتخاب برای انزال زودرس است و چون از دسته داروهای مخدر محسوب می‌شود در صورت مصرف طولانی باعث وابستگی جسمی می‌شود. بنابراین برای این منظور به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود.

ترکیبات قرص وگادول

این قرص از ترکیب ترامادول با سیلدنافیل که ماده ای بسیار خطرناک است تهیه می شود. قرص ترکیبی وگادول (سیلدنافیل و ترامادول) حاوی ۱۰۰ میلی گرم سیلدنافیل و ۵۰ میلی گرم ترامادول است. فروشندگان این محصول در مورد طریق مصرف وگادول ادعای مصرف یک نصف قرص برای ۵۰ دقیقه دیر انزالی می کنند اما باید بدانید که اصولا دارویی به نام وگادول به صورت رسمی وجود ندارد و توسط هیچ ارگانی تایید شده نیست.داروی وگادول یک مارک تجاری است که یک شرکت تحت نام وگادول تولید می کند. قرص تاخیری وگادول+ عوارض جانبی این دارو

قرص وگادول و داروهای مخدر

با اطمینان می توان گفت وگادول در دسته داروهای مخدر قرار می گیرد چرا که در دراز مدت باعث ایجاد وابستگی می شود.با یک جستجوی ساده در اینترنت به زبان انگلیسی در مورد قرص تاخیری وگادول (vegadol) متوجه می شوید که این محصول در هیچ جای دنیا شناخته شده نیست و تنها در ایران کاربرد دارد و جستجوی شما نتیجه ای در بر نخواهد داشت. برخی سایت های اینترنتی ادعای فروش و خرید وگادول اصل و آمریکایی را می کنند درحالی که ساخت این قرص غیر قانونی است و فقط در هند برای صادرات به بازار پر سود ایران تهیه می شود. قاچاقچیان با استفاده از فتوشاب و ارائه تبلیغات تقلبی سعی در القای این مسله که قرص وگادول تولید کارخانه های دارویی است دارندکارخانه های داروسازی در هندوستان دو دارو یکی با نام ورا با فرمول سیلدنافیل و وگا دول با ترکیبات مخدر ترامادول تولید می کنند اما هیچ کارخانه ای در جهان تا کنون اقدام به مخلوط کردن ترامادول با سیلدانافیل و ساخت داروی تقویت جنسی با نام وگادول نکرده است و این مسله غیرقانونی و علمی است . قیمت وگادول برای کسب سود بیشتر معمولا پایین در نظر گرفته می شود تا خریدار به تهیه آن تمایل پیدا کند حال آنکه برخی با تهیه محصولات جنسی ارزان قیمت سلامت خود را به خطر می اندازند. وگادول در هیچ داروخانه ای به فروش نمی رسد و تنها مواردی که موجود است قرص وگادول هندی است که معمولا به صورت اینترنتی و یا غیر مجاز به فروش می رسد. قرص تاخیری وگادول+ عوارض جانبی این دارو

کاربرد قرص وگادول

قرص وگادول باعث طولانی شدن رابطه زوجین خواهد شد استفاده از این قرص میتواند یک روش درمان برای مشکل زود انزالی باشد استفاده از این قرص باعث ایجاد نعوظ و ادامه نعوظ کامل در طول رابطه میشود قرص وگادول با توجه به قیمت مناسب نسبت به دیگر قرص های مشابه بسیار به صرفه است

قرص وگادول مردانه

قرص ویاگرای تاخیری وگادول یکی از تاثیرگزارترین قرص های ویاگرا برای تاخیر در انزال و نعوظ کامل در آقایان می باشد، این محصول علاوه بر ایجاد نعوظ کامل و تاخیر در انزال سبب افزایش میل و توان جنسی هم خواهد شد. این قرص ساخت انگلستان و دارای تائیدیه بهداشت اروپا می باشد.قرص ترکیبی وگادول تاخیری فوق العاده قوی و جلوگیری از انزال زودرس قرص ترکیبی وگادول (سیلدنافیل و ترامادول) حاوی ۱۰۰ میلی گرم سیلدنافیل و ۵۰ میلی گرم ترامادول افزایش هنده میل جنسی و برقرار کننده سخت ترین و مداومترین حالت نعوظ که لذت جنسی را به حداکثر مقدار ممکن میرساند.

انزال زود رس

از نظر علم روانشناسی : انزالی که بر خلاف میل شخص و بدون کنترل او انجام میگرد را انزال زود رس گویند که بر طبق آن فرد از زمان انزال وکیفیت رابطه ناراضی است و این نارضایتی میتواند یک طرفه یا دو طرفه باشد،به طوریکه حتی اگر شریک جنسی فرد از زمان انزال ناراضی باشد،انزال را زود رس گویند . ( مثلا اگر مرد در ۸ دقیقه ارضاء میشود و زن در ۱۰ دقیقه ، انزال را زود رس گویند اما اگر مرد در ۲۰ دقیقه ارضاء شود و زن در ۱۰ دقیقه ، مورد را مربوط به انزال زود رس نمیدانند )از نظر علم پزشکی، انزال کمتر از دو دقیقه که بدون کنترل شخص انجام گیرد را انزال زود رس گویند.

علت انزال زود رس

۱ – عوامل روانی بازدارنده ( عواملی مانند اضطراب در حین عمل زناشویی ، احساس گناه یا افسرده گی میتوانند موجب انزال زود رس شوند ) ۲- فاصله زیاد بین روابط جنسی ( وقتی که احساسات جنسی بین زوجین متراکم میشود ، معمولا کنترل یک باره آنها سخت میشود و منجر به انزال زود رس میشود. ) ۳– تجربه جنسی کم ( بیشتر افراد در اوایل زندگی زناشویی دچار این مشکل میشوند و به مرور زمان با تجربه بیشتر مشکل انزال زودرس رفع میگردد ) ۴-عوامل پزشکی بازدارنده ( عواملی نظیر آسیب جسمی ، تداخلات دارویی در هنگام درمان بعضی بیماری ها و مشکلات هورمونی از جمله عوامل پزشکی هستند که منجر به انزال زود رس میشود )

درمان انزال زود رس

۱–درمان های موضعی :یکی از روشهای درمان انزال زودرس استفاده از کرم های بیحس کننده مانند ژل لیدوکابین ۲% و اسپری های بیحس کننده است.( ژل ۲% لیدوکابین + کرم پریلو کابین ۲.۵% + استفاده از کاندوم باعث افزایش زمان انزال میشود و استفاده از اسپری های بیحس کننده به دلیل ایجاد حالت تکرر بعد از مصرف زیاد توصیه نمیشود. ) ۲- درمان های دارویی: دارو های مهار کننده بازجذب سرتونین و ضد افسرده گی در درمان انزال زود رس موثر اند ، بر فرض مثال میتوان به داروهای خانواده اس اس آر آی ، اشاره کرد که شامل داپوکستین ، فلوکستین ، پاروکستین و سرتالین میباشند و همچنین گه گاه داروی ویاگرا را توصیه میکنند . ( درمان های دارویی را در مراحل حاد بیماری که بیماری از فاز پزشکی وارد فاز روانی شدید شده و موجبات مشکلات عدیده در روابط فرد شده است ، تجویز میشوند و استفاده بدون نظر پزشک از این داروها به دلایل ماهیت های اعتیاد آور و شرطی کننده و گه گاه تکرر جنسی و همچنین آمار بالای خودکشی در اثر استفاده از داروهای ضد افسرده گی ، توصیه نمیشود ، لذا در صورت تمایل به استفاده از این روش حتما قبلا با یک متخصص سایکوتراپ یا روانکاو مشورت کنید )

انزال چیست

انزال زمانی اتفاق می‌افتد که مرد به اوج لذت جنسی می‌رسد و مایع منی از آلت تناسلی خارج می‌شود. انزال زودرس به این معنی است ‌که در طول مقاربت جنسی، انزال مرد زودتر از زمان ارضاء زن رخ می‌دهد. انزال زودرس یک مشکل جنسی شایع است. برآوردها متفاوت است، اما از هر ۳ مرد یک نفر این مشکل را در برخی اوقات تجربه می‌کند. تا زمانی که این حالت به‌ندرت اتفاق می‌افتد، جای نگرانی نیست. معیارهای تشخیصی برای انزال زودرس عبارتند از: همیشه یا غالب اوقات انزال در طی یک دقیقه دخول رخ می‌دهد. همیشه یا غالب اوقات قادر به تأخیر انزال در طی مقاربت نیستید. احساس اضطراب و سرخوردگی می‌کنید و در نتیجه تمایل به اجتناب از صمیمیت جنسی دارید. عوامل روانی و بیولوژیکی می‌توانند نقش مهمی در انزال زودرس داشته باشند. اگرچه بسیاری از مردان از صحبت در مورد آن احساس خجالت می‌کنند، اما انزال زودرس یک بیماری شایع و قابل‌درمان است. داروها، مشاوره و تکنیک‌های جنسی برای تأخیر انزال (و یا ترکیبی از این عوامل) می‌تواند به بهبود رابطه جنسی به شما و همسرتان کمک کند.

تشخیص انزال زود رس

اکثر مردانی که دچار انزال زودرس می‌شوند، خودشان متوجه این عارضه می‌شوند. پزشک در مورد علائم و تاریخچه پزشکی شما سوالاتی خواهد پرسید و یک معاینه فیزیکی نیز انجام خواهد داد. پزشک ممکن است به دنبال یافتن علت بیماری زمینه‌ای باشد، اگر: شما به‌طور ناگهانی دچار انزال زودرس مداوم شده‌اید و قبلا” آن را تجربه نکرده‌اید. شما دارای علائم عصبی دیگری نیز هستید. دارویی مصرف می‌کنید که ممکن است باعث انزال زودرس گردد. این عارضه در حال بدتر شدن است و یا موجب مشکلات حاد برای شما می‌شود.

درمان‌های رفتاری زود انزالی

درمان رفتاری که در بیشتر مواقع اولین پیشنهاد برای انزال زودرس می‌باشد، از موثرترین، سالم‌ترین و بدون عارضه‌ترین نوع درمان‌ها برای درمان انزال زودرس است. در این روش فرد به جای استفاده از دارو یا مواد مصنوعی با استفاده از روش‌های آموزشی رفتاری، سعی می‌کند که رفتار و احساسات خود را کنترل کند. این روش‌های درمان انزال زودرس به چهار بخش تقسیم می‌شوند: تکنیک ماستر و جانسون: این روش درمان انزال زودرس شامل یادگیری، تشخیص و کنترل احساسات و رفتارهایی است که منجر می‌شود فرد به اوج نقطه لذت (ارگاسم) برسد و انزال صورت گیرد. این روش نیاز به اراده و تمرین زیاد دارد اما از جمله موثرترین روش‌های درمانی است که تاکنون برای درمان انزال زودرس شناخته شده است. طبق این روش، فرد در ابتدا توسط خود یا شریکش تحریک می‌شود و هر بار که به نزدیکی نقطه اوج لذت می‌رسند عمل تحریک را متوقف و بعد از چند لحظه که احساسات فروکش کرد دوباره اقدام می‌نمایند. بعد از چند روز تمرین اولیه، رابطه جنسی به روشی که مرد در زیر و زن در بالا قرار ‌گیرد تکرار شود. به این صورت که مرد در زمان نزدیک شدن به اوج نقطه لذت با آگاه کردن زن (که در این‌جا کنترل رابطه جنسی را در دست گرفته) او را باخبر می‌سازد تا رابطه را کنترل کند. بر طبق این روش که از جمله بهترین روش‌های درمانی است، فرد بعد از چندین هفته تمرین و ممارست به مرحله‌ای خواهد رسید که کنترل رابطه جنسی برایش شرطی می‌شود و می‌تواند با کنترل احساسات خود هم زمان رابطه‌اش را زیاد و شریکش را ارضاء کند. تکنیک فشار: طبق این روش، فشار دادن سر آلت تناسلی قبل از انزال، از انزال زودرس جلوگیری می‌کند. دلیل آن این است که با فشار آوردن به این نقاط فشار خون در این نقاط کم می‌شود؛ درنتیجه نعوظ یا ارکیسون کم می‌شود و انزال دیر انجام می‌پزیرد. میاندورا (نقطه ای مابین مقعد و بیضه‌ها) نقطه دیگری است که دقیقا به غده پروستات متصل است و فشار دادن آن به تاخیر انزال کمک می‌کند. در طول ارگاسم پروستات با منقبض و منبسط شدن در نهایت مایع منی را خارج می‌کند. از شریک جنسی‌تان بخواهید تا خیلی رمانتیک این ناحیه را برایتان فشار دهد و در کنترل انزال به شما کمک کند. کشیدن و فشار دادن بیضه‌ها به سمت پایین: زمانی که آقایان به ارگاسم نزدیک می‌شوند کیسه بیضه‌ها به سمت بالا و نزدیک به بدنشان می‌شود. خیلی راحت می‌توانید از شریک جنسیتان بخواهید که به آرامی بیضه‌هایتان را به سمت پایین و دور از بدنتان بکشد و فاصله آن‌ها را از بدنتان زیاد کند. به این ترتیب می‌توانید انزال را به تاخیر بیاندازید. تعدد مقاربت: زیاد کردن تعداد عمل زناشویی در طول هفته و روز می‌تواند به در مان انزال زودرس کمک کند به طوری‌ که اگر هفته‌ای دو بار رابطه جنسی دارید و آن را تبدیل به هفته‌ای ۴ الی ۶ بار کنید، بعد از چند هفته مشکل زود انزالیتان تا حدودی رفع می‌شود.

آخرین بروز رسانی در : پنج شنبه 11 فروردین 1401
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام فال و خواب و لینک مستقیم بلا مانع است.