; قرص تنوئید ؛ ریتارد اصل از داروخانه و طرز استفاده قرص لاغری تنوئید اصل و تقلبی | فال و خواب
درد زیر بغل ؛ نشانه بارداری بعد از لیزر و جوش زیر بغل همراه با درد و علائم کیست

درد زیر بغل ؛ نشانه بارداری بعد از لیزر و جوش زیر بغل همراه با درد و علائم کیست

درد زیر بغل درد زیر بغل ؛ نشانه بارداری بعد از لیزر و جوش زیر بغل همراه با درد و علائم کیست همگی در سایت …

سرطان واژن و عکس کیست دهانه واژن و آیا سرطان واژن کشنده است

سرطان واژن و عکس کیست دهانه واژن و آیا سرطان واژن کشنده است

سرطان واژن سرطان واژن ؛ عکس کیست دهانه واژن و آیا سرطان واژن کشنده است همگی در سایت فال و خواب . امیدواریم این مطلب مورد …

کپسول ژری لاکت ؛ تفاوت ژری لاکت و فمی لاکت و لاغری

کپسول ژری لاکت ؛ تفاوت ژری لاکت و فمی لاکت و لاغری

کپسول ژری لاکت کپسول ژری لاکت ؛ تفاوت ژری لاکت و فمی لاکت و لاغری همگی در سایت فال و خواب . امیدواریم این مطلب مورد …

قرص تنوئید

قرص تنوئید ؛ ریتارد اصل از داروخانه و طرز استفاده قرص لاغری تنوئید اصل و تقلبی

قرص تنوئید ؛ ریتارد اصل از داروخانه و طرز استفاده قرص لاغری تنوئید اصل و تقلبی همگی در سایت فال و خواب . امیدواریم این مطلب مورد توجه شما سروران گرامی قرار گیرد.

توضیحاتی در مورد قرص تنوئید

قرص تنوئید ریتارد می تواند تقلبی و درجه دو هم باشد ، پس در هنگام خرید از اصل بودن آن اطمینان مطمئن شوید .اگر به دنبال یک داروی لاغری تضمینی هستید حتما نام قرص تنوئید ریتارد ( Tenuate@Retad ) را بخاطر بسپارید . تنوئید دارای تاییدیه پزشکی است و برای کسانی که پرخوری و اشتهای کاذبی دارند تجویز می شود و مناسب است . این داروی جواب دهی بسیار بالایی دارد و می توان گفت قوی ترین و موثر ترین قرص لاغری موجود است که علاوه بر تاییدیه GMP اروپا ،وزارت بهداشت ایران نیز سلامت آن را تایید کرده است . این قرص هم مانند سایر داروها یک سری عوارضی دارد که می توانیم به سردرد و سرگیجه و خشکی دهان و افزایش ضربان قلب اشاره کنیم. نکات قابل توجه در مصرف آن این است که Amfepramone مشابه آمفتامین با عملکرد تقریبا یکسان است و می تواند وابستگی در بیماران را بوجود اورد .بدین منظور که هر بار چاق میشوید مستقیما به این دارو پناه ببرید که درست نیست. قرص تینوئید برای نوجوانان زیر ۱۸ سال توصیه نمی شود و زنان باردار و شیرده نباید این دارو را استفاده کنند.

مکانیسم اثر قرص تنوئید

کار این قرص این است که کاهنده فوق العاده چربی ، موثرترین در کاهش اشتها ، کنترل اشتهای کاذب و دفع سموم چرب از بدن است .♥ قرص لاغری تنوئید ریتارد یک محرک مرکزی است و دارای فعالیت غیر مستقیم سیمپاتومیمتیکی است و قدرت بالای در کنترل شتها دارد و اشتها را به میزان بسیار زیادی (حتی تا نزدیک صفر )کاهش می دهد. اگر به دنبال یک داروی لاغری تضمینی هستید حتما نام تنوئید ریتارد ( Tenuate@Retad ) را شنیده اید . تنوئید دارای تاییدیه پزشکی است و برای کسانی که پرخوری و اشتهای کاذب دارند تجویز می شود . این داروی جواب دهی بسیار عالی دارد و می توان گفت قوی ترین و موثر ترین قرص لاغری موجود می باشد که علاوه بر تاییدیه GMP اروپا ،وزارت بهداشت ایران سلامت آن را تایید کرده .

آشنایی با قرص تنوئید

خوشبختانه این قرص دارای استاندارد GMP سازمان بهداشت جهانی FDA کاهش دهنده اشتها افزایش متابولیسم کاهش سایز شکم و پهلو جمع کننده و سفت کننده پوست افزایش فعالیت متابولیک مولکول های چربی و کاهنده کربو هیدرات جلوگیری از تبدیل قند اضافی به چربی و دفع چربی ها . تنوئید ریتارد یکی از قدیمی ترین و معتبرترین محصولات لاغری در جهان می باشد. همچنین سالهای متمادی و بسیاریست که این محصول به کشور ایران وارد می گردد و این نشان از تاثیر موثر این محصول بر مصرف کنندگان و رضایت ایشان بوده است. تنوئید ریتارد از نظر کاهش اشتها گاه حتی بسیار بهتر و موثر از آدیوس عمل کرده و اشتها کاذب و تمایل به خرده خوری را کاملا در شخص مصرف کننده از بین می برد. تنوئید ریتارد با ترکیب خاص سیبوترامین قدیمی ترین داروی لاغری در جهان محسوب می گردد که طی سالیان تولید شده رضایت مشتریان را به خود اختصاص داده است. این محصول با سرکوب کردن اشتها کاذب در فرد مصرف کننده موجب کاهش کالری دریافتی و تعدیل شیوه تغذیه ایشان شده و موجبات کاهش وزن و تناسب اندام و چربی سوزی را فراهم می نماید. تنوئید ریتارد برای آنکه تاثیرات خود را بر شیوه تغذیه فرد اعمال نماید و باعث تعدیل روش تغذیه ای وی گردد باید به مدت سه دوره مداوم مورد مصرف قرار گیرد. اصل این محصول ساخت آلمان می باشد و با ترکیب ۱۰۰% سیبوترامین عرضه گردیده است. تنوئید ریتارد اصل آلمان در نهایت دقت و سلامت و با پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا در کشور ابر قدرت صنعتی آلمان تولید می گردد و ذره ای ناخالصی ندارد و تحت شدیدترین بازرسی های داخلی و بین المللی تولید می گردد. ترکیبات آن سیبوترامین که یک ترکیب ضد اشتها می باشد بوده و باعث کاهش وزن شما در سلامت کامل می گردد. در صورت هرگونه بیماری قبل از خرید و مصرف مشورت نمایید. مصرف هرگونه دارو در دوران بارداری و شیردهی و یا نقاهت ممنوع می باشد. هر بسته محتوی ۳۰ عدد تینوئیت رتاد آلمانی

تاثیر قرص تنوئید در بدن

تنوئید ریتارد ( Tenuate@Retad )با تاثیر گذاری بر روی سیستم محرک مرکزی اشتهای شما بسیار کاهش داده به گونه ای که شما هیچ میلی به غذا خوردن ندارید و از پرخوری و ریزه خوری جلوگیری می کند . خاصیت چربی سوزی قوی و خرد کردن چربی توئید باعث شده در مدت کوتاهی ، حجم چربی شکم ، ران ، بازوها و پهلو ها کاهش چشم گیری داشته باشد . داروی تنوئید اشتهای شما را کاهش میدهد و از طرفی تمایل به مصرف آب را افزایش می دهد .

منع مصرف قرص تنوئید

تینوئید ریتارد Retard چه کسانی نمیتوانند استفاده کنند مشکل بیخوابی حادی تاکی کاردی (افزایش ضربان قلب بیش از ۱۰۰ بار) یبوست سردرد اضطراب همیشگی دهان خشک همیشگی ( قابل رفع با مصرف آهن) فشار خون بالا ( قابل درمان با عدم مصرف نمک و شکر) موارد منع مصرف: افراد زیر ۱۲ سال و بالای ۷۰ سال زنان باردار و شیرده بیماران مبتلا به بیماری قلبی فشار خون بالا فشار خون پایین دیابت مشکل قلبی بیماری های کلیوی و کبدی حساسیت به مواد تشکیل دهنده مواد مخدر

مصرف قرص تنوئید

دلیل استقبال گسترده از تنوئید ریتارد ، جواب دهی تضمینی این قرص دانست افرادی که از قرص های لاغری دیگر نا امید شده اند و بدن آن ها مقاوم شده میتوانند از تنوئید استفاده کندد . طی بررسی های انجام شده بر روی مصرف کنندگان ، در هر دوره مصرف بین ۸ تا ۱۲ کیلو کاهش وزن دارد . یک جعبه داروی تنوئید ، ۳۰ قرص سفید رنگ دارد و برای مصرف یک ماه است .

کاربرد قرص تنوئید

کم کننده اشتها و کاهش عالی علاقه به خوردن را کاهش می دهد. ماده تشکیل دهنده ژلاتین و GLYCERIN , بخشی از آن هیدروکلراید می باشد. قرص تینوئید در کاهش وزن افرادی که حدالامکان رژیم غذایی را رعایت میکنند بسیار ایده ال است. کپسول تینوئید به شما کمک میکند که با مصرف غذای کمتر احساس بهتری داشته باشید و به عبارتی میزان غذای مصرفی شما را کنترل میکند.

قرص تنوئید و لاغری

قرص لاغری (تینوئیت ریتاد) Tenuate Retard موثرترین و معروفترین مکمل کاهش وزن در زمینه لاغری است .

قرص تنوئید اصل

مشخصات تنوئید ریتارد اصلی : نوشته های پشت ورقه باید به رنگ آبی (سرمه-آبی تیره) باشد . نوشته های پشت ورقه اصلی نسبت به تنوئید تقلبی درشت تر است . رنگ آبی جعبه تنوئید اصلی پر رنگ تر از تنوئید تقلبی و درجه است .

نحوه مصرف قرص تنوئید

قبل از مصرف حتما بایستی با پزشک مشورت گردد. روزانه یک عدد قبل یا بعد از صبحانه – پبشنهاد میشود به هیچ وجه از این قرص در بعد از ظهر (۱۴ ظهر الی ۲۴ شب) به علت بی خوابی و افزایش ضربان قلب استفاده نشود. دستور مصرف قرص لاغری تینویید ریتارد: یک کپسول یکبار در روز نیم ساعت قبل یا بعد از صبحانه همراه با یک لیوان آب

نکته هایی در مورد مصرف قرص تنوئید

دور از دسترس کودکان باشد . افرادی که بیماری های خاص (فشار خون ، بیماری قلبی و . . .) استفاده نکنند. افراذ زیر ۱۸ سال و بالای ۵۰ سال از این محصول استفاده نکنند . بیش از مقدار توصیه شده مصرف نکنید . دقیق و منظم مصرف کنید .

تداخل دارویی با قرص تنوئید

داروهای زیر را با کپسول تینویید همزمان استفاده نکنید : داروهای ضد افسردگی سایر داروهای کاهش وزن ( شامل داروهای بدون نسخه و داروهای گیاهی) هر دارویی که روی سطح هوشیاری تاثیر بگذارد. (مثلا سبب خواب آلودگی شود یا اینکه شما را بی خواب کند) داروهای مثل آرام بخشها، ضد افسردگی ها، تریپتوفان

قرص های لاغری

مکمل ها و قرص های لاغری از طریق زیر به کاهش وزن کمک میکنند: کاهش اشتها، و افزایش احساس سیری در نتیجه مصرف کالری کمتر و کمک به لاغری. جذب چربی را کاهش می دهد و کالری کمتری مصرف میکنید افزایش سوزاندن چربی ها .به گفته‌متخصصان علم تغذیه و رژیم درمانی‌دسته بندی مصرف قرص‌های لاغری بر اساس تشخیص نوع بیماری یا مشکل افراد صورت می‌گیرد. بعضی از قرص‌ها سوخت و ساز را بالا برده و یک قرص دیگر جذب غذا یا حتی اشتها را کاهش می‌دهد و… با این حال مصرف هر کدام از این قرص‌ها به شرایط جسمی هر فرد بستگی دارد. برای مثال فردی که ذاتا کم‌اشتهاست اما به چاقی مبتلا شده، نباید از قرص‌های کاهنده جذب استفاده کند، زیرا دچار کمبود ویتامین خواهد شد. پس نباید فراموش کنیم که تشخیص نوع قرص و میزان استفاده آن به عهده متخصص تغذیه است که بعد از معاینه کامل فرد صورت می‌گیرد. همچنین فراموش نکنید که مصرف بی‌رویه قرص‌ها و همچنین اقدام‌های خودسرانه ممکن است باعث بروز مشکلات گوارشی نظیر دل درد، نفخ و سوء هاضمه شود که اغلب موقتی بوده و با قطع مصرف آنها یا درمان علامتی برطرف می‌شوند. کارشناسان معتقدند به طور کلی هیچ راهی جز رعایت رژیم غذایی و فعالیت بدنی برای کاهش وزن وجود ندارد. تجویز داروها فقط و فقط به عهده پزشک است و در کنار رژیم و ورزش توصیه می‌شود؛ مثلا ممکن است پزشک برای فردی که شاخص توده بدنی‌اش بالاتر از ۳۰ است یا کسی که به‌‌رغم رعایت رژیم غذایی، به میزان قابل انتظار، وزن کم نمی‌کند دارو تجویز کند. چربی نوعی ذخیره انرژی است که برای از بین بردن آن، طبق قانون معروف بقای جرم و انرژی، باید آن را به انواع دیگر انرژی‌ها تبدیل کرد. مثلا با ورزش کردن می‌توان از انرژی نهفته در چربی‌ها استفاده کرد. با رعایت رژیم غذایی، بدن انرژی مورد نیاز برای اعمال حیاتی را از طریق تبدیل مولکول‌های چربی به مولکول‌های حامل انرژی در بدن به دست آورده و باعث کاهش توده چربی و کاهش وزن می‌شود. بنابراین واژه‌ای به نام«چربی سوز» واقعی نیست. متخصصان در این زمینه هشدار می‌دهند که مصرف خودسرانه این قرص‌ها به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود و مصرف آنها باید زیر نظر یک متخصص صورت گیرد؛ زیرا هر قرص فایده‌های مشخصی دارد و ممکن است برای بعضی‌ها اصلا مناسب نبوده و حتی عوارض جانبی داشته باشد. بنابراین تشخیص اینکه این قرص‌ها چگونه، در چه زمان و با کدام رژیم غذایی مصرف شوند و چه افرادی کاندیدای مصرف این قرص‌ها هستند به عهده متخصص تغذیه است. مثلا ممکن است فردی برای مصرف یک قرص مشخص کاندیدای خوبی باشد اما به علت مراجعه نکردن به پزشک یا متخصص تغذیه به اشتباه قرصی را انتخاب و سال‌ها مصرف کند که با شرایط جسمانی‌اش تطابق کامل نداشته و تاثیرگذاری کمی داشته باشد. در ادامه ۶ قرص لاغری نسبتا بی خطر و عوارض و ملاحظات مصرف آن را با هم مرور می کنیم.

عوارض قرص های لاغری

یکی از دلایل اصلی که برخی را در مورد استفاده از این قرصها مردد می کند، عوارض جانبی آنها است. بسیاری از این قرص‌ها با نام مکمل ‌های غذایی فاقد استانداردهای دارویی هستند. بسیاری از این قرص ‌ها صرفا با عنوان مکمل غذایی، قبل از اثبات تاثیر و ایمنی آن‌ ها روانه بازار شده، به فروش می‌ رسند که به خصوص نوع جدید آن‌ ها خطرات جانبی داشته و سلامت افراد را تهدید می ‌کنند. برخی از این عوارض جانبی از این قرارند: افزایش ضربان قلب، افزایش فشار خون، بی خوابی، عصبانیت، سردرد، سرگیجه یا سبکی سر، ضعف، تغییرات در چشایی یا طعم مزه فلزی در دهان، دهان خشک، بی حسی پوست، تهوع، درد شکمی، اسهال و دیگر مسائل گوارشی، مشکلات کبدی. علائم فوق بسته به نوع داروی کاهش وزن در هر فرد فرق می ‌کند. به علاوه توجه به این نکته حائز اهمیت است که چون مصرف این داروها برای مدت زمانی کوتاه در نظر گرفته شده است، افزایش مدت استفاده اثرات جانبی دیگری را به دنبال خواهد داشت. در صورتی که از قرص‌ های لاغری استفاده می‌ کنید، دستور استفاده از آن را با دقت بخوانید.تصمیم درباره مصرف قرص‌های لاغری حتی با داشتن آگاهی از احتمال خطرات استفاده از آن کار سختی است. در عین حال به دلیل این که امروزه بسیاری از این محصولات دارای تاثیر و خطرات احتمالی هستند به معنی این که هیچ‌کس نباید از آن‌ها استفاده کند، نیست. افرادی که شاخص توده بدنی آن‌ها بیش از ۳۰ است و آن ‌هایی که سلامتی‌ شان به دلیل افزایش وزن در معرض خطر است مثلا دچار دیابت یا افزایش فشار خون شده ‌اند بهتر است از این قرص‌ ها استفاده کنند. واقعیت این است که این قرص‌ ها را باید به همراه یک رژیم سالم و تمرین ورزشی منظم مصرف کرد تا تاثیرگذار باشد. در صورتی که از داروهای دیگری استفاده می‌ کنید، تاثیر تداخل دارویی را در نظر داشته باشید و قبل از مصرف حتما با پزشک خود مشورت نمایید تا شما را در کاهش بیشتر وزن و نوع قرص لاغری راهنمایی نماید. به هر حال، حتی در صورت انتخاب درست قرص‌های کاهش وزن، متوسط کاهش وزن با این روش ۱۰-۵ درصد وزن یک فرد خواهد بود که با تغییر رژیم غذایی و ورزش حاصل شده و همین مقدار تاثیر قابل توجهی بر روی کاهش فشار خون و میزان گلوکز خواهد داشت. در عین حال افرادی که این قرص‌ها را مصرف می ‌کنند اما سبک زندگی خود را تغییر نمی ‌دهند، تضمینی وجود ندارد که به نتیجه دلخواه برسند.

آخرین بروز رسانی در : دوشنبه 15 فروردین 1401
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام فال و خواب و لینک مستقیم بلا مانع است.