; قولنج عصبی ؛ چگونه قولنج کتف را بشکنیم و قولنج چیست و راه درمان آن - فال و خواب
چاق شدن پایین تنه ؛ با طب سنتی در یک هفته به همراه داروی گیاهی

چاق شدن پایین تنه ؛ با طب سنتی در یک هفته به همراه داروی گیاهی

چاق شدن پایین تنه چاق شدن پایین تنه ؛ با طب سنتی در یک هفته به همراه داروی گیاهی همگی در سایت فال و خواب . …

مخملک ؛ غذاهای مفید برای بیماری مخملک و درمان مخملک در طب اسلامی

مخملک ؛ غذاهای مفید برای بیماری مخملک و درمان مخملک در طب اسلامی

مخملک مخملک ؛ غذاهای مفید برای بیماری مخملک و درمان مخملک در طب اسلامی همگی در سایت فال و خواب . امیدواریم این مطلب مورد توجه …

درمان آلرژی بینی ؛ با طب سنتی و درمان آبریزش بینی دکتر خیراندیش

درمان آلرژی بینی ؛ با طب سنتی و درمان آبریزش بینی دکتر خیراندیش

درمان آلرژی بینی درمان آلرژی بینی ؛ با طب سنتی و درمان آبریزش بینی دکتر خیراندیش همگی در سایت فال و خواب . امیدواریم این مطلب …

قولنج عصبی

قولنج عصبی ؛ چگونه قولنج کتف را بشکنیم و قولنج چیست و راه درمان آن

قولنج عصبی ؛ چگونه قولنج کتف را بشکنیم و قولنج چیست و راه درمان آن همگی در سایت فال و خواب . امیدواریم این مطلب مورد توجه شما سروران گرامی قرار گیرد.

آشنایی با قولنج عصبی

همانگونه که می دانید در گذشته اگر هر قسمت از بدن با کشیدگی یا درد همراه می‌شد به آن قولنج می‌گفتند ولی اکنون از عبارت قولنج عضلانی برای اسپاسم یا گرفتگی ناگهانی قسمتی از عضلات بدن استفاده می‌شود که بیشتر این گرفتگی‌ها به ستون فقرات و عضلات گردن مرتبط می شود. به طور کلی شکستن قولنج زمانی اتفاق می‌افتد که فرد با درد ناگهانی در عضلات خود مواجه می‌شود به آن فشار می‌‌آورد تا صدای شکستن به وجود آمده و سپس فرد از آن احساس راحتی می‌کند.

قولنج های معمولی معمولا به دلیل کم آبی پس از حرکات ورزشی سنگین و استفاده بیش از حد از عضلات و کمبود مواد معدنی اتفاق می افتاد ولی در این نوع قولنج ، استرس و فشاری که روی طرف است باعث می شود که دچار این مشکل شود.

درمان قولنج عصبی

برای درمان هر چیزی باید ابتدا دلیل آن را بدانیم و سپس آن را برطرف کنیم.این نوع قولنج به دلیل فشار و مشکلات عصبی روی فرد اتفاق می افتد.اولین قدم برای درمان این حالت این است که باید آرامش اعصاب داشت و اگر همچنان شما عصبی هستید وضعیتتان بدتر خواهد شد.

وقتی که آرام شدید می توانید با حرکات کششی روی نقطه ای که دچار قولنج شده است درد ان را از بین ببرید.

نوشیدن آب به شما برای تسکین و از بین بردن درد کمک می کند ، پس به اندازه کافی آب بنوشید.

هرگز از کسی برای شکستن قولنج استفاده نکنید که می تواند به دلیل فشاری که به بدن شما می آورد آسیب های جبران ناپذیری به شما بزند که آثار آن تا سالها روی بدن شما باشد.

نکات طلایی برای درمان قولنج های عصبی

مطالعات برای درمان این بیماری ادامه دارد و در مطلب بهار نارنج خواندیم که شاید شما هم کسانی را دیده باشید که دچار قولنج های عصبی هستند ، بهنرین درمان برای آنها دم کرده گل درخت بهارنارنج است.

آخرین بروز رسانی در : سه شنبه 9 فروردین 1401
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام فال و خواب و لینک مستقیم بلا مانع است.