; پوست گندمی ؛ چه رنگیه و رژ لب و بهترین رنگ لباس برای پوست گندمی و چشم قهوه ای - فال و خواب
قرص فیفول ؛ خارجی چاق کننده است؟ برای مردان و ریزش مو را کی بخوریم

قرص فیفول ؛ خارجی چاق کننده است؟ برای مردان و ریزش مو را کی بخوریم

قرص فیفول قرص فیفول ؛ خارجی چاق کننده است؟ برای مردان و ریزش مو را کی بخوریم همگی در سایت فال و خواب . امیدواریم این …

اختلال شخصیت و تست و بدترین نوع اختلال شخصیت ضد اجتماعی مردان و زنان

اختلال شخصیت و تست و بدترین نوع اختلال شخصیت ضد اجتماعی مردان و زنان

اختلال شخصیت اختلال شخصیت ؛ تست و بدترین نوع اختلال شخصیت ضد اجتماعی مردان و زنان همگی در سایت فال و خواب . امیدواریم این مطلب …

سل و آیا بیماری سل خطرناک است و بیماری سل واگیر دار است

سل و آیا بیماری سل خطرناک است و بیماری سل واگیر دار است

سل سل ؛ آیا بیماری سل خطرناک است و بیماری سل واگیر دار است همگی در سایت فال و خواب . امیدواریم این مطلب مورد توجه …

پوست گندمی

پوست گندمی ؛ چه رنگیه و رژ لب و بهترین رنگ لباس برای پوست گندمی و چشم قهوه ای

پوست گندمی ؛ چه رنگیه و رژ لب و بهترین رنگ لباس برای پوست گندمی و چشم قهوه ای همگی در سایت فال و خواب . امیدواریم این مطلب مورد توجه شما سروران گرامی قرار گیرد.

آرایش برای پوست گندمی

از آنجایی که تفاوت رنگ پوست در نوع آرایش و رنگ آمیزی آن حائز اهمیت است و با تطابق آن با رنگ چشم های مختلف می تواند در بهتر شدن آرایش و زیباتر شدن کمک بیشتری کند، با در نظر گرفتن رنگ پوست گندمی که تن کرم و زرد در آن بیش از صورتی است و چشم قهوه ای به این ترتیب میک آپ خود را انجام دهید: ۱- مرحله ی اول هر آرایش آماده سازی پوست وصاف ویکدست ساختن آن است که در اینجا چون رنگ اصلی زیر ساخت پوست شما کرم رنگ است پس به راحتی برای ساختن یک رنگ پوست ایده آل ابتدا حتما از یک ضد آفتاب مناسب که بهتر است از نوع رنگی با شماره ی ۱ یا ۲ باشد استفاده کرده تا کمی تن صورتی و گلبهی را به پوست شما بیافزاید و پس از جذب کامل آن از کرم پودر یا پنکیک هایی که به رنگ پوست اصلی شما نزدیک است زده تا به رنگ متعادلی که نه زیاد زرد و نه زیاد صورتی است برسید. ۲- پس از یکدست سازی پوست و جذب کرم پودر یا پنکیک بر روی پوست اگر نیاز به سایه زدن به ابرو و پر رنگ کردن آن باشد این کار را هماهنگ با رنگ ابرو انجام داده وابروها را جفت و یکدست کنید و سپس با شانه ی ابرو آنها را به سمت بالا شانه کنید. ۳- برای پوستهای گندمی با رنگ چشم قهوه ای زدن سایه های کرم و طلایی بسیار روشن چهره را سرد و بی روح می کند پس پیشنهاد ما برای سایه استفاده از سه رنگ زیر است که به چشمها جذابیت بیشتری می بخشد: الف)سایه ی نقره ای به تنهایی. یا پس از زدن سایه ی نقره ای برای زیر ساختار رنگهای نیلی وآبی لاجوردی بر روی آن و در ادامه و گوشه ی چشم که چشمان شما را با این رنگ پوست بسیار جذاب و زیبا نشان خواهد داد.

خط چشم برای پوست گندمی

برای کشیدن خط چشم بهتر است از خط چشمهای پودری و سایه ای که به رنگ خاکستری تیره است و یا مدادهای مشکی مات و خشک استفاده نمایید و به شکل هاله ای کمرنگ در گوشه و لابه لای پلکهای بالا و در صورت درشتی چشم پلکهای پایین نیز بکشید و بهتر است با این رنگ پوست از خط چشم مشکی بسیار براق و مایع استفاده نکنید.

رژ لب برای پوست گندمی

رژ لبها را نیز در صورت استفاده از سایه های بژ، بسیار مات و کمرنگ و در گروه کرم و شکلاتی انتخاب نمایید و در صورت استفاده از سایه های خاکستری و آبی لاجوردی از گروه بنفش و صورتی که میتواند هم بسیار کمرنگ و یا پر رنگ باشد.

رژ گونه برای پوست گندمی

رژ گونه را بر حسب رژ لبها انتخاب کرده و حتما پس از پایان میک آپ با پنکیک یا پودرهای آرایشی آنها را مات و محو نمایید.

شناختن رنگ پوست

اولین گام در شناختن رنگ پوست این است که بدانید به کدام گروه رنگی تعلق دارید، عاجی، روشن، متوسط، برنزه یا تیره. اما مهمتر این است که بدانید زمینه‌ی رنگ پوست شما چیست، به این ترتیب ممکن است در ظاهر رنگ پوست شما با رنگ دیگری یکسان به نظر برسد اما زمینه‌های متفاوتی داشته باشد. زمینه‌های رنگی پوست به سه گروه زیر تقسیم می‌شود: رنگ پوست سرد: زمینه‌ی صورتی، قرمز و آبی رنگ پوست گرم: زمینه‌ی زرد، هلویی و طلایی رنگ پوست طبیعی: ترکیبی از رنگ پوست سرد و گرم یکی از بزرگترین اشتباهاتی که ممکن است رخ دهد این است که فکر کنید اگر رنگ پوست روشنی دارید ممکن نیست زمینه‌ی رنگی پوست شما گرم باشد. در واقع بسیاری از زنان با پوست روشن و سفید زمینه‌ی رنگی گرم دارند، مثل نیکل کیدمن و بسیاری از زنان با پوست سبزه یا تیره هم زمینه‌ی رنگی سرد دارند.

تشخیص رنگ پوست

آستینتان را بالا بزنید و به رگ‌های روی مچ دستتان نگاه کنید. آن‌ها آبی به نظر می‌رسند یا سبزرنگ‌اند؟ اگر رگ‌های روی مچ دست، به نظر آبی می‌رسند، شما زمینه‌ی رنگی سرد دارید. اگر رگ‌ها به نظر سبز هستند شما پوست گرمی دارید. در واقع این رگ‌ها نیستند که در زنانی با تناژ رنگی پوست گرم سبز می‌شوند بلکه هاله زرد پوست، روی رنگ آبی رگ باعث می‌شود رنگ رگ‌های شما سبز دیده شود.

پوست گندمی و زیورآلات

به این فکر کنید که جواهرات و زیورآلات نقره‌ای بیشتر به شما می‌آیند یا جواهرات زرد رنگ. مهم نیست که شما کدام یک را بیشتر دوست دارید یا ترجیح می‌دهید، مهم این است که با کدام یک بهتر دیده می‌شوید و صورت و پوست شما را بازتر می‌شود. اگر زمینه ی پوست شما سرد باشد، زیورآلات نقره‌ای برای شما مناسب‌تر است. اگر زمینه ی پوست شما گرم باشد، با زیورآلات زرد، شاداب‌تر دیده می‌شوید.

رنگ مو برای پوست گندمی

استفاده از بالیاژ یا هایلایت های روشن و طلایی رنگ بر روی زمینه قهوه ای موها یکی دیگر از پیشنهادهای جذاب برای رنگ پوست سبزه و زیتونی است.موهایی با رنگ قهوه ای کاکائویی تیره و هایلایت های روشن در انتهای مو می تواند به سادگی رنگ پوست گندمی را زیبا تر و جذاب تر نشان دهد.شاید رنگ مو بلوند خاکستری برای افرادی که دارای پوست گندمی و سبزه هستند مناسب به نظر نرسد اما اگر این رنگ مو با مهارت و تخصص مورد استفاده قرار گیرد زیبایی خیره کننده ای را ایجاد خواهد کرد. رنگ مو بلوند خاکستری با سایه های پلاتینی یکی دیگر از پیشنهادهای خاص و مناسب برای پوست گندمی و سبزه است.این رنگ مو منحصر به فرد که چند درجه از رنگ مو خاکستری روشن تر است نیز تناسب بسیار خوبی با رنگ پوست سبزه و زیتونی دارد و ظاهری بی نظیر را برای این افراد ایجاد خواهد کرد.

پوست گندمی و رنگ مو مشکی

رنگ مو مشکی خالص در کنار پوست متوسط و سبزه تناسب بسیار عالی ای داشته و می توانید زیبایی چهره خود را با رنگ مو مشکی و رژلب قرمز بسیار بهتر از همیشه نشان دهید.

پوست گندمی و رنگ مو فندقی

رنگ مو فندقی – شاه بلوطی این رنگ مو درخشان و زیبا نیز می تواند به سادگی درخشش پوست های گندمی و سبزه را بیشتر نشان دهد و جذابیت فوق العاده ای را برای این افراد به همراه خواهد داشت.

رنگ مو و رنگ طبیعی چشم‌ها

رنگ مو و رنگ طبیعی چشم‌های شما می‌تواند بگوید که آیا زمینه پوست شما سرد است یا گرم و یا طبیعی. اگر چشم‌هایتان آبی، طوسی یا سبز است و یا رنگ طبیعی مویتان به بلوند، قهوه‌ای و مشکی با تناژ آبی، نقره‌ای، بنفش و دودی نزدیک می‌شود می‌توان گفت شما پوست سرد دارید. اگر تناژ پوستی‌ شما گرم باشد احتمالا رنگ چشم قهوه‌ای یا عسلی دارید و رنگ طبیعی موهایتان هم بلوند، قرمز و مشکی با زمینه‌ی طلایی، قرمز، نارنجی یا زرد است.

انتخاب رنگ رژگونه و پوست گندمی

انتخاب رنگ رژگونه مناسب همیشه خسته کننده و آزار دهنده است، استفاده از رژگونه ای که خیلی روشن باشد، پوست را خیلی رنگ پریده و بی حال نشان می دهد و اگر خیلی تیره باشد خیلی غیر طبیعی و عجیب می شود. اگر پوست شما گندمی و سبزه است و: آندرتون سرد دارید: رژگونه ی صورتی رزی بزنید تا رنگ را به گونه هایتان بیاورد. سمت راست Maybelline Fit Me Blush in Deep Rose آندرتون گرم دارید: رژ گونه زردآلویی ملایم یا هلویی بزنید که درخشش طبیعی صورتتان را بیشتر کند. سمت چپ YSL Kiss and Blush in Corail Affranchi

انتخاب پودر برنز برای پوست گندمی

اگر رنگ پوستتان گندمی – بین سفید و زیتونی – است، شما به صورت طبیعی روی پوستتان اندکی رنگ دارید، بنابراین هدف بیشتر کردن آن بدون بیش از حد براق شدن و بیش از حد تیره شدن است، و مراقب باشید که از برنزه کننده های خیلی گرم استفاده نکنید چون می توانند صورت شما را نارنجی نشان دهند! قانون اصلی انتخاب پودر برنزه کننده این است که نباید بیش از ۲ پرده از رنگ پوست شما تیره تر باشد و همچنین برنزی انتخاب کنید که با آندرتون پوستتان هماهنگ باشد. اگر پوست شما گندمی است و: آندرتون گرم دارید: برنزی با رنگ قهوه ای – طلایی یا قهوه ای روشن با تناژ هلویی انتخاب کنید. سمت چپ NYX Matte Bronzer in Light سمت راست YSL Terre Saharienne Powder in Terre Ambree

انتخاب سایه چشم برای پوست گندمی

انتخاب سایه چشم برای پوست گندمی رنگ برنزی درخشان یا عسلی به زیبایی با رنگ پوست شما ست است. می توانید از پالت اول برای استایل روزانه و درست کردن سایه دودی طلایی بسیار مناسب است. اگر پوست شما گندمی است و: آندرتون سرد دارید: استفاده از سایه چشم بنفش لاوندر یا خاکستری استفاده کنید. آندرتون گرم دارید: از رنگ مسی و آبی غنی به عنوان سایه چشم استفاده کنید. محصول زیر Lancôme Color Design 5 Pan Eyeshadow Palette in Kis.sed By Gold

همه چیز درباره پوست گندمی

رنگ مو برای انواع رنگ پوست ها متفاوت است شما هرگز نمی توانید رنگ مو هایی را که برای پوست های گرم مناسب هستند برای رنگ پوست های سرد استفاده کنید. به عنوان مثال انتخاب رنگ مو برای پوست گندمی با رنگ مو برای پوست های سفید و سبزه بسیار متفاوت است. برای تشخیص رنگ موی مناسب چهره خود ابتدا باید تشخیص دهید تن پوست شما گرم و یا سرد است. اگر جواهرات نقره به پوست صورت شما می آیند این بدین معنا است که رنگ پوست شما سرد است و اگر جواهرات طلا بیشتر مناسب پوست شما هستند تن پوست شما گرم است. می توانید برای تشخیص تن پوست گرم و یا سرد به سراغ رگ های پوستی زیر ساعد خود بروید اگر رگ های زیر ساعد شما آبی باشند پوستی با تن سرد دارید و اگر رگ های زیر ساعد شما سبز هستند پوستی با تن گرم دارید. بهترین رنگ مو برای پوست گندمی کدام است؟ اگر شما پوست گندمی دارید و به دنبال رنگ مویی هستید که حالت طبیعی صورت شما را حفظ کند بهتر است از رنگ مو هایی استفاده کنید که تناژ سبز درون پوست شما را به خوبی خنثی کند. رنگ های طلایی و قرمز که با نام رنگ های سری G و R شناخته می شوند برای افراد با رنگ پوست گرم و گندمی بسیار مناسب تر هستند. رنگ های تیره و مشکی هرگز انتخاب خوبی برای افراد با رنگ پوست گندمی نیستند. و اگر شما تمایل دارید که از رنگ های طلایی استفاده کنید باید رنگ طلایی را با درجه روشن بر روی موهای خود نزنید زیرا این رنگ ممکن است برای پوست های گندمی نارنجی در بیاید. رنگ موی عسلی و رنگ موی فندقی و مسی و هم چنین رنگ موهای قهوه ای برای افراد با پوست گندمگون بسیار مناسب هستند.

تشخیص رنگ موی مناسب

برای تشخیص رنگ موی مناسب چهره خود ابتدا باید تشخیص دهید تن پوست شما گرم و یا سرد است. اگر جواهرات نقره به پوست صورت شما می آیند این بدین معنا است که رنگ پوست شما سرد است و اگر جواهرات طلا بیشتر مناسب پوست شما هستند تن پوست شما گرم است. می توانید برای تشخیص تن پوست گرم و یا سرد به سراغ رگ های پوستی زیر ساعد خود بروید اگر رگ های زیر ساعد شما آبی باشند پوستی با تن سرد دارید و اگر رگ های زیر ساعد شما سبز هستند پوستی با تن گرم دارید. افراد با پوست گندمی تن پوست گرمی دارند

آخرین بروز رسانی در : سه شنبه 9 فروردین 1401
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام فال و خواب و لینک مستقیم بلا مانع است.