تعبیر خواب انجیر کندن از درخت ، تعبیر چیدن انجیر از درخت چیست

تعبیر خواب انجیر کندن از درخت

تعبیر خواب انجیر کندن از درخت ، تعبیر چیدن انجیر از درخت چیست

تعبیر خواب انجیر کندن از درخت ، تعبیر چیدن انجیر از درخت چیست همگی در سایت فال و خواب.امیدواریم این مطلب که حاصل تلاش تیم تعبیر خواب سایت است مورد توجه شما سروران گرامی قرار گیرد.

همانطور که می دانید خواب یکی از نشانه های بزرگ خداوند است که می دانیم که خواب برادر مرگ است و بی شباهت به مرگ نیست.موقعی که می خوابیم روح از بدن ما جدا می شود و وقتی که می میریم هم روح از بدنمان جدا می شود.

بیشتر بخوانید : تعبیر خواب گربه سفید کوچک ، سیاه و زرد در خانه داشتن چیست

روح در خواب به آسمان می رود و به همین دلیل است که ما خواب می بینیم و گاهی رویای صادقه می بینیم.وقتی در قرآن می نگریم بارها کلمه خواب را می بینیم و این نشانه اهمیت خواب دارد.

خواب در قرآن بنام حُلم آمده است و گاهی هم به صورت جمع آن یعنی احلام ، و گاهی منام و رویا.در احادیث به صورت رویا آمده است و از خواب های خوب بنام مبشرات نام برده شده است.

تعبیر خواب انجیر کندن از درخت چیست

اگر در خواب دیدید که از درخت انجیر ، انجیر می چینید معنی خواب شما این است که یکی از اعضای خانواده شما به سفر می رود.

اگر مشغول جمع اوری انجیر بودید معنی خواب شما داشتن یک زندگی خوب و شاد است.

بیشتر بخوانید : تعبیر خواب گرفتن عقاب ، سفید و قهوه ای و طلایی و زخمی در خواب

دیدن درخت انجیر در خواب شما به شما می گوید که یک فرد جدید به زندگی شما اضافه می شود.

اگر در خواب دیدید که از درخت انجیر بالا می روید معنی خواب شما این است که کسی به زندگی شما اضافه می شود که فعلا نسبتی با شما ندارد.

یعنی از طریق ازدواج وارد خانواده شما می شود.

اگر در خواب دیدید که انجیر خودش از درخت افتاد در محیط کار کسی شما را ناراحت می کند.

تعابیر دیگر دیدن انجیر در خواب

برای کامل شدن این بحث تعبیر خواب انجیر را از دید معبران بزرگ را برای شما آورده ایم.

ابراهیم کرمانی

معنی دیدن و خوردن انجیر زرد در خواب نشانه ای از بیماری و ضعف است . اگر انجیر سیاه باشد نشانگر غم و غصه و اگر انجیر سبز و شیرین باشد نشانگر زیان و ضرری است که از سر گذرانده اید.

منوچهر مطیعی تهرانی

معنی دیدن انجیر در خواب نیکوست و نشانه ی روزی و درآمدی حلال و پاکیزه است. همینطور دیدن برگ انجیر در خواب نشانه ای از خرد و آگاهی است.

ابن سیرین معتقد است که خوردن و جمع کردن انجیر در خواب نشانه ی کاری ست که موجب پشیمانی و ندامت شما خواهد شد. عده ای از معبران دیدن انجیر له شده و زرد را نشانه ای از ضعف و ناتوانی تلقی می کنند

اما عده ای دیگر از معبران اعتقاد دارند که دیدن انجیر نیکوست زیرا انجیر از میوه های تقدیس شده در مذهب های توحیدی ست. دیدن رنگ انجیر تاثیر زیادی در معنی خواب دارد.

لیلا برایت

معنی دیدن انجیر در خواب از نظر لیلا برایت ، نشانه ی داشتن روابطی خوب با دیگران است. اگر برگ انجیر را در خواب ببینید نشانه ی این است که شما فردی باایمان هستید. چیدن انجیر در خواب به معنای تلاش برای موفقیت و رسیدن به اهداف بزرگ است.

هر گونه کپی برداری از قالب و مطالب سایت ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد.