تعبیر خواب خفاش یونگ ، معنی دیدن خفاش از دید روانشناسی یونگ در خواب چیست

تعبیر خواب خفاش یونگ

تعبیر خواب خفاش یونگ ، معنی دیدن خفاش از دید روانشناسی یونگ در خواب چیست

تعبیر خواب خفاش یونگ ، معنی دیدن خفاش از دید روانشناسی یونگ در خواب چیست همگی در سایت فال و خواب.امیدواریم این مطلب که حاصل تلاش تیم تعبیر خواب سایت است مورد توجه شما سروران گرامی قرار گیرد.

همانطور که می دانید خواب یکی از نشانه های بزرگ خداوند است که می دانیم که خواب برادر مرگ است و بی شباهت به مرگ نیست.موقعی که می خوابیم روح از بدن ما جدا می شود و وقتی که می میریم هم روح از بدنمان جدا می شود.

بیشتر بخوانید : تعبیر خواب کیف پول ، چرم قهوه ای از حضرت یوسف و زیپ کیف و کفش چرم در خواب

روح در خواب به آسمان می رود و به همین دلیل است که ما خواب می بینیم و گاهی رویای صادقه می بینیم.وقتی در قرآن می نگریم بارها کلمه خواب را می بینیم و این نشانه اهمیت خواب دارد.

خواب در قرآن بنام حُلم آمده است و گاهی هم به صورت جمع آن یعنی احلام ، و گاهی منام و رویا.در احادیث به صورت رویا آمده است و از خواب های خوب بنام مبشرات نام برده شده است.

تعبیر خواب خفاش از دید یونگ چیست

خواب گاز گرفتن خفاش به این معنی است که سعی می کنید به فردی که دوستش دارید نزدیک شوید ولی رفتار آن شخص شما را ناراحت کرده و به شما آسیب خواهد زد.
اگر یک عده خفاش به شما حمله کردند به این معنی است که تصمیمات کورکورانه ای می گیرید که اصلا به نفع شما نیست.

بیشتر بخوانید : تعبیر خواب دیدن خفاش در خواب ، معنی دیدن خفاش در خواب چیست

اگر در خواب ، از خفاش فرار کردید و خفاش به دنبال شما پرواز می کرد نشانه بدی است و خطر پیش بینی نشده ای در انتظار شماست.

اگر در خوابتان خفاش در خانه شما لانه کرده است نشانه آنست که باید مراقب اطراف خود باشید تا به خانواده شما آسیبی وارد نشود.

اگر در خواب ببینید خفاش در روز حرکت می کند نشان دهنده این است که در مسیر سختی گام برداشته اید و افکارتان مغشوش است و دوست دارید زودتر از این وضعیت خلاص شوید.

تعابیر دیگر دیدن خفاش از دید سایر معبران

برای بهتر ارائه شدن این بحث تعبیر خواب خفاش را در شرایط مختلف از معبران بزرگ برای شما آورده ایم.

امام جعفر صادق ع

دیدن خفاش در خواب نشانه دشمن و یا فرد گمراهی است که می خواهد به شما آسیب برساند.

خفاش در خواب نشانه نحسی است و نحسی ان در خواب بیشتر از نحسی موش است.

اگر در خواب خفاش به شما حمله کند دچار بلا می شوید ولی اگر خفاش حمله کرد و بعد راهش را برگرداند از بلا در امان خواهید بود.

ابن سیرین

دیدن خفاش در خواب چه زنده باشد و چه مرده اشاره به بلا دارد و اگر خفاش را در خواب بگیری و دور بیندازی تعبیرش بهتر از ان است که او را بکشی.

اگر خواب خفاش دیدید برای در امان ماندن از بلا حتما به مستمندی صدقه بدهید.

اگر خفاش در خواب به شما حمله کند معنی این خواب این است که از سمت دشمن به شما اسیبی می رسد و یا بلایی در کمین شماست که باید رفع بلا کنید.

اگر خفاش در خواب شما را گاز بگیرد از جانب دشمن اسیبی به شما می رسد و یا در اثر بلایی مشکلی یا بیماری برایتان پیش می آید.

منوچهر مطیعی

دیدن خفاش در خواب به نحسی تعبیر می شود و اصلا خواب خوب نیست و این خواب بدتر از دیدن موش و جوجه تیغی در خواب است.

اگر کسی در خواب خفاش ببینید نه تنها این خواب برای کسی که خواب را دیده است بد است بلکه این خواب برای اطرافیان بیننده خواب هم خوب نیست چرا که ممکن است بلایی همه گیر در راه باشد.

اگر در خواب دیدید که خفاش را می کشید بر دشمن خود پیروز می شوید ولی باقی ماندن جسد خفاش نشان دهنده بلا است و دیدن لاشه خفاش خبر از مصیبت می دهد.

اگر در خواب خفاش را بچه هایش دیدید معنی خواب این است که دشمن ریشه دوانده و از بین بردن دشمن سخت است.

اگر خفاش را در خواب بگیرید و در کیسه ای برزید و به جایی دوری ببرید معنی خواب بهتر است از اینکه جانور را گرفته و او را بکشید.

هر گونه کپی برداری از قالب و مطالب سایت ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد.