تعبیر خواب رفتن به مسافرت ، معنی دیدن رفتن به مسافرت در خواب ما چیست

تعبیر خواب رفتن به مسافرت

تعبیر خواب رفتن به مسافرت ، معنی دیدن رفتن به مسافرت در خواب ما چیست

تعبیر خواب رفتن به مسافرت ، معنی دیدن رفتن به مسافرت در خواب ما چیست همگی در سایت فال و خواب.امیدواریم این مطلب که حاصل تلاش تیم تعبیر خواب سایت است مورد توجه شما سروران گرامی قرار گیرد.

همانطور که می دانید خواب یکی از نشانه های بزرگ خداوند است که می دانیم که خواب برادر مرگ است و بی شباهت به مرگ نیست.موقعی که می خوابیم روح از بدن ما جدا می شود و وقتی که می میریم هم روح از بدنمان جدا می شود.

بیشتر بخوانید : تعبیر خواب صابون ابن سیرین ، امام صادق و حضرت یوسف و منوچهر مطیعی

روح در خواب به آسمان می رود و به همین دلیل است که ما خواب می بینیم و گاهی رویای صادقه می بینیم.وقتی در قرآن می نگریم بارها کلمه خواب را می بینیم و این نشانه اهمیت خواب دارد.

خواب در قرآن بنام حُلم آمده است و گاهی هم به صورت جمع آن یعنی احلام ، و گاهی منام و رویا.در احادیث به صورت رویا آمده است و از خواب های خوب بنام مبشرات نام برده شده است.

تعبیر خواب رفتن به مسافرت ابن سیرین

اگر در خواب دیدید که مسافرت کرده اید و به جای بهتری از جای قبلی رفته اید معنی خواب شما این است که حالتان بهتر می شود ولی اگر جای اول بهتر بود معنی خواب عکس است و حالتان بدتر می شود.

بیشتر بخوانید : تعبیر خواب دعوا با غریبه ، معنی دیدن دعوا با غریبه در خواب های ما چیست

اگر در خواب دیدید که با دوست خود سفر می کنید به زودی زن می گیرید و اگر بیننده خواب متاهل باشد پایه های زندگی اش محکم تر می شود.

خواب رفتن به مسافرت ابراهیم کرمانی

اگر در خواب دیدی که مسافرت می کنی و نمی دانی که به کجا می روی معنی خواب تو این است که از زنت جدا می شوی و یا خانه ات را عوض می کنی.

اگر در خواب دیدی که برای وداع از قومی رفتی و یا آنها برای وداع با تو آمدند چونکه سفری در راه است معنی خواب این است که حالت تغییر می کند ولی دوباره به حالت قبل بر می گردد.

تعبیر خواب رفتن به مسافرت جابر مغربی

اگر در خواب ببینی که با تجهیزات کامل سفر کرده ای معنی خواب این است که حالت خوب می شود ولی اگر ببینی بدون ساک و … سفر کرده ای و چیزی همراه خود نداری حالت بد می شود.

خواب رفتن به مسافرت منوچهر مطیعی

اگر در خواب ببینید که سفر کرده اید معنی خواب شما تحول و تغییر در بیداری است.

اگر به جایی خوب و عالی سفر کنید و حالتان از در آنجا بودن خوب باشد معنی خواب این است که تغییر مثبتی در زندگی شما روی می دهد مثل تغییر خانه به خانه بهتر و یا شغل بهتر و یا ارتقای شغلی.

اگر در خواب ببینید که به جایی رفته اید که بدتر از جای قبلی است و حالتان خوب نیست تمام تعابیر بالا برعکس می شود.

هر گونه کپی برداری از قالب و مطالب سایت ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد.