تعبیر خواب اسلحه جنگی ، معنی دیدن اسلحه جنگی در خواب های ما چیست

تعبیر خواب اسلحه جنگی

تعبیر خواب اسلحه جنگی ، معنی دیدن اسلحه جنگی در خواب های ما چیست

تعبیر خواب اسلحه جنگی ، معنی دیدن اسلحه جنگی در خواب های ما چیست همگی در سایت فال و خواب.امیدواریم این مطلب که حاصل تلاش تیم تعبیر خواب سایت است مورد توجه شما سروران گرامی قرار گیرد.

همانطور که می دانید خواب یکی از نشانه های بزرگ خداوند است که می دانیم که خواب برادر مرگ است و بی شباهت به مرگ نیست.موقعی که می خوابیم روح از بدن ما جدا می شود و وقتی که می میریم هم روح از بدنمان جدا می شود.

بیشتر بخوانید : تعبیر خواب کپک زدن دیوار ، معنی کپک زدن دیوار در خواب های ما چیست

روح در خواب به آسمان می رود و به همین دلیل است که ما خواب می بینیم و گاهی رویای صادقه می بینیم.وقتی در قرآن می نگریم بارها کلمه خواب را می بینیم و این نشانه اهمیت خواب دارد.

خواب در قرآن بنام حُلم آمده است و گاهی هم به صورت جمع آن یعنی احلام ، و گاهی منام و رویا.در احادیث به صورت رویا آمده است و از خواب های خوب بنام مبشرات نام برده شده است.

تعبیر خواب اسلحه جنگی چیست

دیدن اسلحه جنگی در خواب، نشانه آن است که مشکلات خانواده و فرزندان، شما را نگران و مضطرب خواهد ساخت.

بیشتر بخوانید : تعبیر خواب شکر امام صادق ، حضرت یوسف و ابن سیرین و منوچهر مطیعی

تیراندازی با تفنگ دولول شکاری در خواب، نشانه آن است که با چنان محیط سردی در خانواده و اجتماع روبرو می‌شوید که رفته رفته خلق و خوی ملایم شما به خلق و خویی غضب آلود تبدیل می‌گردد.

تعابیر دیگر دیدن اسلحه در خواب های ما

برای بهتر ارائه شدن این بحث تعبیر خواب اسلحه را در شرایط مختلف از معبران بزرگ برای شما آورده ایم.

حضرت یوسف ع

اگر در خواب خود شمشیر و کارد و هر گونه سلاحی را ببینید که دارید معنی خواب شما این است که قوی خواهید شد و قدرت به شما می رسد.

در زمان حضرت یوسف اسلحه نبوده است ولی به طور کلی داشتن سلاح نشان دهنده قدرت است و هر چه این سلاح بهتر باشد قدرت شما هم بیشتر است.

منوچهر مطیعی

دیدن اسلحه در خواب انتخاب دوستی است که مناسب است و راستگو و داشتن اسلحه های زیاد نشان دهنده دوست های صادق و راستگو در زندگی است.

اگر دختر جوانی خواب اسلحه ببیند معنی خواب برای او هدف زندگی و محبت و عشق به همسر است به خصوص اگر در خواب دید که کسی را هدف قرار داده است.

اگر در خواب دیدید که اسلحه از دستتتان افتاد و یا اسلحه شما شکسته است معنی خواب شما این است که دوستی را از دست می دهید که در سختی ها به شما کمک می کرد .

اگر در خواب دیدید که اسلحه پیدا کردید و یا کسی به شما داد معنی خواب این است که دوست خوبی پیدا می کنید که می توانید به او تکیه کنید.

لیلا برایت

اگر در خواب خود اسلحه ببینید معنی خواب شما این است که عاشق می شوید و دل به کسی می دهید.

اگر در خواب دیدید که با اسلحه شلیک می کنید معنی خواب این است که کاری انجام می دهید که شما را بسیار ناراحت می کند.

اگر در خواب خود اسلحه ساچمه ای ببینید معنی خواب شما این است که دائما سعی می کنید که به دیگران دستور دهید.

هر گونه کپی برداری از قالب و مطالب سایت ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد.